Поиск в форуме:
Искать


Автор Сообщение
Сообщение29.08.2008 в 21:43 (UTC)    
Заголовок сообщения: ШУКАЄТЕ СУПЕР САЙТИ З СУПЕР СТОРІНКАМИ ДЛЯ ПОЛНОГО ВІДТЯГУ

Шукаєте найкращі сайти , то вони тут.

Привіт всім! Всім хто обожнює посидіти і покопатись в Інтернеті. Ви втомились від одних і тих самих сторінок . що потрапляють на ваші очі , ви більше не знаєте де ще можна нормально відтягнутись в Інтернеті тоді читай далі. Я хочу дати вам 10 найкращих , найновіших , найсучасніших силок де ви можете проводити час годинами не втомлюючись тому , що вам буде дуже весело та цікаво. Там є все і для всіх , тобі ніколи не набридне тому , що на цих сайтах дуже часто відбувається оновлення. Я вам раджу не гаяти часу а заходити і розважаєтесь поповній тому , що це є найкращі сайти для молоді та дорослих. Та за те що я вам їх знайшов і надав вам потрібно сплатити всього 3$. Ця скромна сума за те що я потратив дуже багато свого вільного часу для вас .Ви можете сплатити цю суму через систему WebMoney (http://webmoney.ru/) на номер кошелика Z205987237911 . Після переказу ви повині відіслати листа з номером кошелика з яких здійснювався переказ ( для перевірки правдивості переказу) на berestpl.mi@rambler.ru ,та свій зворотній е-meil на який протягом 24 годин ви отримаєте відповідь. Відповідь гарантую 100%. Вперед! дійте і ви не пожалкуєте.
Сообщение20.09.2008 в 18:27 (UTC)    
Заголовок сообщения: Круто.

Круто, парень я тебе конечно верю, но помоему лучше получить сертификат Веб Мони и сделать магазин с оплатой по чекам.
___________________________________________________
Сообщение20.09.2008 в 18:45 (UTC)    
Заголовок сообщения: Ответ

Приятель во первых 100грен прав, ты сперва сертификат на webmoney сделай, во вторых ты на русско-язычном сайте, здесь очень много украинцев и все пишут на русском, так что будь добр.
Сообщение12.10.2008 в 15:13 (UTC)    
Заголовок сообщения:

Ха, внатуре у чувака классный сайт. Smile Smile
_____________________________________

Показать сообщения:   


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
phpBB